046 | JIHOČESKÁ NÁVES VE VESCI
KILIÁN Josef (1918 – 1999)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 9 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, datace 1974, signováno dole uprostřed Kilián 74, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.